wtorek, 12 lipca 2016

Harry Potter i Percy Jackson- Medalion Fortuny

Co by się stało, gdyby dwóch największych bohaterów książkowych ostatnich lat, spotkało się razem w jednym opowiadaniu? Zacne pytanie.
Harry Potter i Percy Jackson, żyją swoim życiem, daleko od siebie. Syn Posejdona pomaga odbudować obóz herosów, który po wojnie z Gają przeszedł niebywałe szkody. Wybraniec, stara się przeżyć każdy dzień uważając na Voldemorta i jego podwładnych.Stara się też zapomnieć. O śmierci chrzestnego ojca i idiotycznych misjach, na które zabiera go jego nowy mugolski przyjaciel.
Jednak wystarczy jedna przepowiednia, aby wszystko zmienić. Jedna, aby stracić rozum i przez całe dnie trwać w strachu i niepewności o nadchodzące jutro. Czy wszystko się uda? Czy dwie rasy, wspomniane w przepowiedni, połączą się i zniszczą nadchodzące zagrożenie? Jak potoczą się losy Harry'ego i Percy'ego którzy z pomocą nowych przyjaciół, będą zmuszeni odkryć tajemnicę Medalionu Fortuny?
Jest jeszcze jedno, bardzo ważne pytanie. Dlaczego Uranos i Voldemort ciągle wyprzedzają ich o krok i znają każdy ich ruch?
Autor: Positive Smile
Status: Trwające